Pro-Keys Awaryjne otwieranie samochodu Poznań

LOGO NA STRONY Z TŁEM

JAK NIE OTWIERAĆ SAMOCHODU. UWAGA NA PARTACZY!

Post ku przestrodze!!! 

Dlaczego nie warto korzystać z amatorskich serwisów zajmujących się awaryjnym otwieraniem samochodu. Jeden z klientów się skusił i wpakował na totalnego amatora. Zatrzasnął samochód w Mosinie i wezwał pierwszego lepszego „otwieracza”. Nie zadał żadnych pytań odnośnie tego w jaki sposób samochód będzie otwierany. 

Samochód jaki miał być otwierany to Volkswagen Golf V. Pseudo-fachowiec zupełnie nieprofesjonalnie podszedł do tematu ponieważ nie dość, że nie posiadał odpowiednich narzędzi to jeszcze zastosował nieodpowiednią metodę otwierania samochodu.

Skończyło się na tym, że auto nie zostało otwarte, uszczelki zostały uszkodzone, lakier porysowany, a na ramkach drzwi i dachy zrobione zagniecenia. Szansę na otworzenie tego samochodu amator miał zerową,  ponieważ auta z grupy Volkswagena posiadają system podwójnego ryglowania (taki system antykradzieżowy) i nie da się ich otworzyć w taki sposób. 

Klient następnie wezwał mnie na pomoc. Czas operacyjny to około 5 minut i samochód został otwarty. Warto dwa razy się zastanowić i zawsze trzeba pytać w jaki sposób będzie otwierany samochód. Warto wypytać fachowca zajmującego się awaryjnym otwieraniem o  metody otwierania jakie będą zastosowane. Ja zawszę sumiennie tłumaczę klientowi jakie mamy możliwości i czego może się spodziewać. Naprawdę warto zwracać na to uwagę co widać po zdjęciach powyżej. 

Awaryjne otwieranie samochodu tylko z Pro-Keys